Menu

Biokominek AUGUST z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opismocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to ponadto idealne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów zezwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie artykułu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu, a także potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV zagwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. W dodatku wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa, a także wkład absorpcyjny ograniczający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo wykorzystywania biokominka i wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali rdzoodpornej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.