Menu

Biokominek BRAVO 2 złoto galwaniczne z szybą z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opismocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to w dodatku perfekcyjne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta artykułów pozwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Na dodatek znak zgodności TÜV zagwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Na dodatek wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest przez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Na dodatek do kompletu dołączone są 2 kołki montażowe.Sposób montażu:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez używania dodatkowych listew montażowych.

- jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) zezwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.Gwarancja 24 miesiące.


dane techniczne

typ paliwa
biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg)
23,1
Materiał wykonania
stal malowana proszkowo
Szerokość (cm)
90,00
Wysokość (cm)
65,20
Głębokość (cm)
17,40
dokument TÜV
Tak
Kolor
czarny
wariant biokominka
wiszący
pojemność biowkładki (l)
0,50
Przeszklenie
Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.