Menu

Biokominek DELTA 1200 lewy/prawy z certyfikatem TÜV+przeszklenie - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.
Biokominki to w dodatku nieprzeciętne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.
Są opalane naturalnym paliwem w postaci płynu, czego wynikiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO
Biokominek podciąga temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza.
produkowane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki temu biokominek może stanowić dopełniające źródło ogrzewania.

nowoczesnY DESIGN
Dzięki dwustronnej wizji ognia, panoramicznemu wyglądowi i delikatnej ramie frontowej, doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych wnętrz.
Tego typu biokominek jest niejednokrotnie wybierany w przypadku otwartych pomieszczeń, w których łączone są różnorodne przestrzenie, np. Salon z jadalnią.

komfortowE stosowanIE
starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Osiągalne jest wygaszenie płomienia w dowolnym momencie.
Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

pewność jakości
Biokominki tworzone są z wysokiej jakości tworzyw. Cykl produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015.

prędki I nietrudny MONTAŻ

indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce ściennej albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoratywnym wystającym ze ściany.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.
Pojemnik z atestem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Także wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.
Wkład absorpcyjny umieszczony w środku pojemnika zmniejsza zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.
informacje techniczne: wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 120,00
Wysokość (cm) 48,00
Głębokość (cm) 28,00
certyfikat TÜV Tak
Kolor czarny
wariant biokominka wiszący
pojemność biowkładki (l) 1,40
Długość linii ognia (cm) 75
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,4 x 89,3 x 9,4

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.