Menu

Biokominek DELTA 1200 prawy z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opismocne strony

Dzięki dwustronnej wizji ognia, panoramicznemu wyglądowi i delikatnej ramie frontowej, nadzwyczajnie wpisuje się w stylistykę progresywnych wnętrz. Tego typu biokominek jest niejednokrotnie wybierany w przypadku otwartych pomieszczeń, w których łączone są różnorodne przestrzenie, np. Salon z jadalnią. Jego budowa sprawia, że nie wymaga skomplikowanej instalacji, ani podłączenia do przewodu kominowego. Jest prosty w i w obsłudze.

Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo używania biokominka i wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wytworzony ze stali nierdzewnej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa liczba płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

Wymaga montażu we wnęce ściennej.

dane technologiczne
rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 21,0
Materiał wykonania stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 120,00
Wysokość (cm) 48,00
Głębokość (cm) 28,00
Kolor czarny
wariant biokominka wiszący
pojemność biowkładki (l) 1,4

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.