Menu

Biokominek DELTA 2 czarny ZEBRA z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis


mocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również znakomite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta artykułów zezwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie artykułu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. Na dodatek znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z atestem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Dodatkowo wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa, a także wkład chłonny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest poprzez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. W dodatku do kompletu dołączone są 2 kołki montażowe.Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych.

- jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) zezwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.Gwarancja 24 miesiące.


informacje technologiczne
rodzaj paliwa
biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg)
12,2
Materiał wykonania
stal malowana proszkowo
Szerokość (cm)
90,00
Wysokość (cm)
40,00
Głębokość (cm)
14,20
certyfikat TÜV
Tak
Kolor
czarny, biały
typ biokominka
wiszący
objętość biowkładki (l)
0,50
Przeszklenie
Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.