Menu

Biokominek DELTA 600 lewy/prawy z certyfikatem TÜV + przeszklenie- WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to również idealne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane naturalnym paliwem w postaci płynu, czego skutkiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek wznosi temperaturę choćby do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza.

tworzone ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

innowacyjnY DESIGN

Dzięki dwustronnej wizji ognia, panoramicznemu wyglądowi i delikatnej ramie frontowej, genialnie wpisuje się w stylistykę innowacyjnych wnętrz.

Tego typu biokominek jest nieraz wybierany w przypadku otwartych pomieszczeń, w których łączone są najróżniejsze przestrzenie, np. Salon z jadalnią.

komfortowE stosowanIE

starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie.

Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

pewność jakości

Biokominki wytworzone są z wysokiej jakości tworzyw. Cykl produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015.

prędki I przystępny MONTAŻ

jednostkowa zabudowa: można zamontować we wnęce ściennej albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoratywnym wystającym ze ściany.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

cykl produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Także wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład chłonny umieszczony wewnątrz pojemnika obniża zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

dane technologiczne:
rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 60,00
Wysokość (cm) 48,00
Głębokość (cm) 28,00
certyfikat TÜV Tak
Kolor czarny
rodzaj biokominka wiszący
pojemność biowkładki (l) 0,50
Długość linii ognia (cm) 25
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 30 x 10
Przeszklenie Tak

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.