Menu

Biokominek DELTA 900 lewy/prawy z certyfikatem TÜV +przeszklenie- WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.
Biokominki to też wyśmienite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.
Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego skutkiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO
Biokominek podciąga temperaturę nawet do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza.
wytworzone ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić dopełniające źródło ogrzewania.

innowacyjnY DESIGN
Dzięki dwustronnej wizji ognia, panoramicznemu wyglądowi i delikatnej ramie frontowej, świetnie wpisuje się w stylistykę postępowych wnętrz.
Tego typu biokominek jest niejednokrotnie wybierany w sytuacji otwartych pomieszczeń, w których łączone są zróżnicowane przestrzenie, np. Salon z jadalnią.

komfortowE stosowanIE
starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie.
Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

pewność jakości
Biokominki stworzone są z wysokiej jakości tworzyw. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015.

szybki I nieskomplikowany MONTAŻ

indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce ściennej albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV.
Pojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Ponadto wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.
Wkład chłonny umieszczony we wnętrzu pojemnika zniża zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.