Menu

Biokominek DELTA czarny QUBE z szybą z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis
atuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również idealne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów umożliwia realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Na dodatek znak zgodności TÜV gwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z dokumentem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. W dodatku wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny ograniczający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej przy pomocy specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Na dodatek do kompletu dołączone są 2 kołki montażowe.

Sposób montażu:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez użytkowania dodatkowych listew montażowych.

- indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce lub na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie dekoracyjnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) pozwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.


dane techniczne
wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 8,5
Materiał wykonania stal malowana proszkowo, stal szlifowana
Szerokość (cm) 60,00
Wysokość (cm) 40,00
Głębokość (cm) 14,20
dokument TÜV Tak
Kolor szlifowany, czarny
wariant biokominka wiszący
pojemność biowkładki (l) 0,20
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.