Menu

biokominek FEBRUARY z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to w dodatku nieprzeciętne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów umożliwia realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu, a także potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne oczekiwania bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z dokumentem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z dokumentem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. W dodatku wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa i wkład absorpcyjny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce zagwarantuje bezpieczeństwo użytkowania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali nierdzewnej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

- Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.