Menu

biokominek INDIA czarny z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to na dodatek doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu, a także potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV

Nowy bezpieczny biopojemnik z atestem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. W dodatku wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa i wkład absorpcyjny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej przy pomocy specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem.

Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.