Menu

biokominek INDIA MINI czarny z certyfikatem TÜV

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

atuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również nadzwyczajne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie artykułu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Dodatkowo znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV

Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Dodatkowo wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład absorpcyjny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (choćby z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest poprzez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem.

Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.