Menu

Biokominek JULIET 1500 z certyfikatem TÜV z szybą + 1l biopaliwa GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również nieprzeciętne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu, a także potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV. Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV dodatkową specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Dodatkowo wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa, a także wkład absorpcyjny ograniczający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem. Dodatkowo do kompletu załączone są 2 kołki montażowe.

Sposób konstrukcji:

- naścienny: można zawiesić na ścianie przy użyciu kołków montażowych.

- narożny: można zamontować w narożniku pod każdym kątem, bez stosowania dodatkowych listew montażowych.

- indywidualna zabudowa: można zamontować we wnęce albo na specjalnie zbudowanym do tego celu elemencie ozdobnym wystającym ze ściany. Dylatacja: bezpieczna odległość od ściany (1,5 cm) pozwala na obieg powietrza wokół biokominka, bez dodatkowych listew montażowych.

Gwarancja 24 miesiące.

dane technologiczne
typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 31,5
Materiał wykonania stal malowana proszkowo, stal szlifowana
Szerokość (cm) 150,00
Wysokość (cm) 65,00
Głębokość (cm) 14,20
dokument TÜV Tak
Kolor szlifowany, czarny
rodzaj biokominka wiszący
objętość biowkładki (l) 1,00
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.