Menu

Biokominek JULY czarny z certyfikatem TÜV Wysyłka Gratis

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.
Biokominki to też wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.
Są opalane ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO
Biokominek podciąga temperaturę nawet do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytwarzane ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki temu biokominek może stanowić dopełniające źródło ogrzewania.

wygodnE używanIE
starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.
Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć komponenty zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

pewność jakości
Biokominki wykonane są z wysokiej jakości tworzyw. Cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV.
Pojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Także wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.
Wkład chłonny umieszczony w środku pojemnika zniża zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

informacje techniczne:
typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 109,10
Wysokość (cm) 96,90
Głębokość (cm) 31,80
dokument TÜV Tak
Kolor czarny
wariant biokominka wolnostojący
objętość biowkładki (l) 0,50
Długość linii ognia (cm) 25
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 30 x 10
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.