Menu

Biokominek JULY z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opisatuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to na dodatek znakomite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta artykułów zezwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie artykułu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, iż spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. Na dodatek znak zgodności TÜV gwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z atestem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Ponadto wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku wykonywane jest przez użycie ruchomej przesuwki, zamykanej przy pomocy specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce gwarantuje bezpieczeństwo używania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wyprodukowany ze stali nierdzewnej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.