Menu

Biokominek JUPITER z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis


atuty

Biokominek z serii ZODIAC nie wymaga trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego. Jest prosty w , a także w obsłudze, stanie na wysokości zadania jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Jego portalowa pokrywa powoduje, iż przypomina swym wyglądem typowe kominki. Równocześnie drobne wymiary zezwalają na umieszczenie go w dowolnym miejscu pod ścianą. Harmonijny i ascetyczny i otwarte palenisko tworzą perfekcyjną aurę dla każdego wnętrza.

Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce gwarantuje bezpieczeństwo wykorzystywania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo stworzony ze stali rdzoodpornej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Pokaźniejsza liczba płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.