Menu

Biokominek Kratki Biokominek DECEMBER czarny z certyfikatem TÜV Wysyłka Gratis

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to ponadto perfekcyjne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek unosi temperaturę choćby do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Stworzone ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki temu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

komfortowE wykorzystywanIE

wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć komponenty zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

pewność jakości

Biokominki wytworzone są z wysokiej jakości materiałów. Cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie atestu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

cykl produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z atestem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Ponadto wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład absorpcyjny umieszczony wewnątrz pojemnika obniża zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.