Menu

Biokominek MARCH z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opisatuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to też idealne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymogi bezpieczeństwa. Na dodatek znak zgodności TÜV zapewnia, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie technologiczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z dokumentem TÜV dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Także wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny zniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest przez wykorzystanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/absorpcyjny umieszczony w biowkładce gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo produkowany ze stali rdzoodpornej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

- Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.