Menu

Biokominek PINUS z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opiszalety

Biokominek z serii ZODIAC nie wymaga niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego. Jest prosty w , a także w obsłudze, stanie na wysokości zadania zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Jego portalowa pokrywa powoduje, że przypomina swym wyglądem typowe kominki. Jednocześnie nieduże wymiary umożliwiają umieszczenie go w dowolnym miejscu pod ścianą. Harmonijny i ascetyczny , a także otwarte palenisko tworzą perfekcyjną aurę dla każdego wnętrza.

Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce gwarantuje bezpieczeństwo stosowania biokominka, a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo tworzony ze stali rdzoodpornej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Obszerniejsza ilość płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

dane technologiczne

wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 66,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 114,00

Wysokość (cm) 96,00

Głębokość (cm) 32,00

certyfikat TÜV Nie

Kolor biały

typ biokominka wolnostojący

objętość biowkładki (l) 1,80

Przeszklenie NieOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.