Menu

Biokominek PLANET biały z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis
mocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to jeszcze idealne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek ma znak zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne kryteria bezpieczeństwa. Ponadto znak zgodności TÜV gwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z dokumentem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z atestem TÜV dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Dodatkowo wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa, a także wkład absorpcyjny obniżający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest przez użycie ruchomej przesuwki, zamykanej przy pomocy specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zagwarantuje bezpieczeństwo używania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo produkowany ze stali nierdzewnej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

- Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

informacje techniczne
wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 81,0
Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 115,00
Wysokość (cm) 98,00
Głębokość (cm) 33,00
certyfikat TÜV Tak
Kolor biały
typ biokominka wolnostojący
objętość biowkładki (l) 0,75
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.