Menu

Biokominek QUAERERE biały z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opismocne strony

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również znakomite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta towarów umożliwia realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Biokominek posiada znak zgodności TÜV. Oznaczenie towaru tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu i potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne oczekiwania bezpieczeństwa. W dodatku znak zgodności TÜV gwarantuje, iż procesy wytwarzania wyrobu monitorowane poprzez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są wykonywane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. W dodatku wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład absorpcyjny zmniejszający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu, dostarczonego wraz z urządzeniem.

Wyposażenie biokominka (kanon):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo produkowany ze stali rdzoodpornej.

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

Gwarancja 24 miesiące.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.