Menu

Biokominek Sierra czarny z certyfikatem TÜV WYSYŁK GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

atuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to w dodatku idealne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane naturalnym paliwem w postaci płynu, czego wynikiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podnosi temperaturę choćby do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytworzone ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki temu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

wygodnE użytkowanIE

starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć komponenty zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

pewność jakości

Biokominki wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

cykl produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z dokumentem TÜV

dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Na dodatek wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład absorpcyjny umieszczony we wnętrzu pojemnika obniża zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

informacje technicznE:
wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 48,5
Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 40,80
Wysokość (cm) 170,00
Głębokość (cm) 40,50
atest TÜV Tak
Kolor czarny
typ biokominka wolnostojący
objętość biowkładki (l) 0,50
Długość linii ognia (cm) 25
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 30 x 10
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.