Menu

Biokominek TANGO 1 czarny z certyfikatem TÜV + KAMYKI GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

OpisBiokominek TANGO
to propozycja dla osób zdecydowanych na biokominek wolnostojący. Możliwość ustawienia go w dowolnym miejscu oraz atrakcyjna forma sprawiają,rewelacyjnie pasuje zarówno do obszernych przestrzeni mieszkalnych, biurowych,jak i mieszkań w blokach. W sprzyjających warunkach atmosferycznych może być w dodatku ozdobą tarasu, czy ogrodu, np. W czasie ciepłych letnich wieczorów. Stanowi on nieprzeciętne uzupełnienie progresywnych wnętrz, nad wyraz w długie zimowe popołudnia. Proste, szykowne kształty i materiał, z którego jest stworzony, powodują, iż kominek doskonale wpisuje się w wygląd pomieszczeń wytwarzając przyjemną atmosferę i gwarantując kontakt z żywym ogniem. Jednostajna kompozycja i szyby z czterech stron pojemnika z ogniem powodują, iż jest on bezpieczny w użytkowaniu, a także stanowi ochronę dla dzieci i zwierząt domowych przed niebezpieczeństwem. Jak każdy kominek wolnostojący, można go przestawić w dowolne miejsce.

Wyposażenie:
- dedykowany bezpieczny pojemnik na biopaliwo
z wkładem absorbującym/chłonnym; pojemność: 0,44 l
- rączka regulująca do pojemnika


Waga - 4,5 kg

Materiał obudowy: stal czarna malowana proszkowo, szkło.
Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna.

UWAGA: Nie wolno rozlać płynu typu biopaliwo poza pojemnik asygnowany na niego, ponieważ może to spowodować zniszczenie farby lub samego biokominka.
Zabronione jest także dolewanie biopaliwa podczas palenia się biokominka.

Biokominek z bezpiecznym bio-pojemnikiem


Bezpieczny pojemnik biokominka z wkładem absorbującym/chłonnym to świeże rozwiązanie zastosowane w pojemnikach do biokominków. Pozwala on na obfite zmniejszenie zużycia paliwa, a przeważnie wyklucza ryzyko wylania/rozlania się paliwa, choćby
w razie przypadkowego przewrócenia się biokominka z palacym się paliwem w pojemniku.

UWAGA!!

Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% objętości biowkładki. Obszerniejsza ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.