Menu

Biokominek VIRGO z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opiszalety

Biokominek z linii ZODIAC nie wymaga skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego. Jest prosty w , a także w obsłudze, spełni oczekiwania zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Jego portalowa obudowa sprawia, że przypomina swoim wyglądem charakterystyczne kominki. Równocześnie nieduże wymiary umożliwiają umieszczenie go w dowolnym miejscu pod ścianą. Harmonijny i minimalistyczny i otwarte palenisko tworzą świetną aurę dla każdego wnętrza.

Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo wykorzystywania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, choćby w sytuacji przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali rdzoodpornej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% objętości biowkładki. Pokaźniejsza ilość płynu spowoduje, iż płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka regulująca do pojemnika.

Sposób konstrukcji:

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu.

informacje technologiczne

rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 72,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 113,00

Wysokość (cm) 97,70

Głębokość (cm) 33,90

certyfikat TÜV Nie

Kolor biały

wariant biokominka wolnostojący

pojemność biowkładki (l) 1,80

Przeszklenie NieOpinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.