Menu

JUNE czarny z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

informacje technologiczne

typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 21,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 70,00

Wysokość (cm) 58,90

Głębokość (cm) 25,00

atest TÜV Tak

Kolor czarny

rodzaj biokominka wolnostojący

pojemność biowkładki (l) 0,50

Długość linii ognia (cm) 25

Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 30 x 10

Przeszklenie Nie


atuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to dodatkowo nadzwyczajne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane naturalnym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podwyższa temperaturę choćby do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wytworzone ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki temu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

wygodnE użytkowanIE

starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Osiągalna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć elementy zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

gwarancja jakości

Biokominki wytworzone są z wysokiej jakości tworzyw. Cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie atestu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z dokumentem TÜV dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. W dodatku wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład absorpcyjny umieszczony w środku pojemnika ogranicza zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.