Menu

JUNE tunel czarny z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

informacje techniczne

rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 30,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 80,00

Wysokość (cm) 67,90

Głębokość (cm) 27,50

dokument TÜV Tak

Kolor czarny

typ biokominka wolnostojący

pojemność biowkładki (l) 0,50

Długość linii ognia (cm) 25

Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 30 x 10

Przeszklenie Nie


atuty

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to jeszcze znakomite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego konsekwencją jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek wznosi temperaturę nawet do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wyprodukowane ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki czemu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

komfortowE użytkowanIE

wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć części zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

gwarancja jakości

Biokominki stworzone są z wysokiej jakości materiałów. Cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z atestem TÜV dodatkową specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład absorpcyjny umieszczony w środku pojemnika ogranicza zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.