Menu

Kratki Biokominek DECEMBER biały z certyfikatem TÜV Wysyłka Gratis

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to także nadzwyczajne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najszczególniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego skutkiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podciąga temperaturę choćby do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Produkowane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki temu biokominek może stanowić dopełniające źródło ogrzewania.

komfortowE użytkowanIE

starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Osiągalna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć komponenty zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

pewność jakości

Biokominki wytworzone są z wysokiej jakości materiałów. Cykl produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie atestu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z dokumentem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Jeszcze wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład absorpcyjny umieszczony wewnątrz pojemnika ogranicza zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Waga (kg) 82,0
Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 115,00
Wysokość (cm) 107,10
Głębokość (cm) 32,50
dokument TÜV Tak
Kolor biały
rodzaj biokominka wolnostojący
pojemność biowkładki (l) 0,75
Długość linii ognia (cm) 35
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.