Menu

Kratki biokominek March czarny z certyfikatem TÜV Wysyłka Gratis

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to dodatkowo znakomite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane naturalnym paliwem w postaci płynu, czego rezultatem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podwyższa temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wyprodukowane ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki temu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

wygodnE wykorzystywanIE

wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Osiągalna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć części zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

gwarancja jakości

Biokominki stworzone są z wysokiej jakości materiałów. Cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie atestu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z atestem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Także wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład chłonny umieszczony w środku pojemnika zmniejsza zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

dane technologiczne:

wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 100,00
Wysokość (cm) 85,70
Głębokość (cm) 25,25
dokument TÜV Tak
Kolor czarny
typ biokominka wolnostojący
objętość biowkładki (l) 0,75
Długość linii ognia (cm) 35
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.