Menu

Kratki Biokominek November czarny z certyfikatem TÜV Wysyłka Gratis

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.
Biokominki to też wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.
Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego rezultatem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO
Biokominek podciąga temperaturę choćby do kilku poziomów Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Stworzone ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki temu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

wygodnE użytkowanIE
starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji pomieszczenia w którym znajduje się biokominek.
Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć części zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

gwarancja jakości
Biokominki wyprodukowane są z wysokiej jakości tworzyw. Proces produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie atestu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.
Pojemnik z atestem TÜV dodatkową specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Jeszcze wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.
Wkład absorpcyjny umieszczony we wnętrzu pojemnika zmniejsza zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.
dane technologiczne: rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 115,00
Wysokość (cm) 101,30
Głębokość (cm) 29,50
dokument TÜV Tak
Kolor czarny
wariant biokominka wolnostojący
pojemność biowkładki (l) 0,75
Długość linii ognia (cm) 35
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.