Menu

Kratki Biokominek October czarny z certyfikatem TÜV Wysyłka Gratis

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają niełatwej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się równocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to też znakomite rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najistotniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego wynikiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podnosi temperaturę choćby do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Produkowane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić uzupełniające źródło ogrzewania.

komfortowE stosowanIE

starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć części zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

gwarancja jakości

Biokominki wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

proces produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z atestem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Ponadto wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład absorpcyjny umieszczony we wnętrzu pojemnika zniża zużycie paliwa i zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

informacje technologiczne:

typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 115,00
Wysokość (cm) 95,90
Głębokość (cm) 33,00
certyfikat TÜV Tak
Kolor czarny
wariant biokominka wolnostojący
pojemność biowkładki (l) 0,75
Długość linii ognia (cm) 35
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.