Menu

Kratki biokominek QUAERERE czarny z certyfikatem TÜV Wysyłka Gratis

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w , a także w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.
Biokominki to w dodatku wspaniałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.
Są opalane ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego skutkiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO
Biokominek podnosi temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Stworzone ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki czemu biokominek może stanowić dopełniające źródło ogrzewania.

komfortowE stosowanIE
starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Możliwa jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.
Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu. Wystarczy złożyć elementy zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

gwarancja jakości
Biokominki wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie atestu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO
proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV.
Pojemnik z certyfikatem TÜV uzupełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Też wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.
Wkład chłonny umieszczony w środku pojemnika obniża zużycie paliwa oraz zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

informacje technologiczne: typ paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo
Szerokość (cm) 115,00
Wysokość (cm) 95,00
Głębokość (cm) 32,50
dokument TÜV Tak
Kolor czarny
rodzaj biokominka wolnostojący
pojemność biowkładki (l) 0,75
Długość linii ognia (cm) 35
Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1
Przeszklenie Nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.