Menu

KRATKI BIOKOMINEK TANGO 1 CZARNY

Cechy produktu

  • Producent KRATKI 

Opis

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają trudnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w oraz w obsłudze, sprawdzą się jednocześnie w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to dodatkowo nieprzeciętne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów pozwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów. Są opalane ekologicznym paliwem w postaci płynu, czego wynikiem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO Biokominek podnosi temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wykonane ciepło w 100% oddane jest do pomieszczenia, dzięki temu biokominek może stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.

komfortowE stosowanIE starczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realne jest wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć części zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi. Gwarancja jakości Biokominki tworzone są z wysokiej jakości materiałów.

proces produkcji realizowany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie dokumentu ISO 9001:2015. POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO proces produkcji biokominków monitorowany jest poprzez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki atest bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z certyfikatem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. W dodatku wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa. Wkład chłonny umieszczony we wnętrzu pojemnika ogranicza zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

dodatkowo biokominek został wyekwipowany w szybę oddzielającą palenisko od pomieszczenia, co jeszcze bardziej podciąga bezpieczeństwo jego używania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.