Menu

Kratki Biowkładka - ZUZIA, AMELIA, OLIWIA

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

zalety

Dzięki wkładce do kominków można się cieszyć wizją żywego ognia nie tylko w chłodne jesienne i zimowe dni. Wykorzystanie wkładki daje możliwość delektowania się widokiem ognia choćby w gorące letnie dni, przy czym, w tym przypadku, kominek nie oddaje ciepła, jedynie spełnia funkcję z zasady ozdobne.

Wkładka to wyjątkowo prosty w użyciu dwuelementowy pakiet składający się z nakładki wykonanej z blachy i pojemnika na biopaliwo. Nakładka musi być umieszczona w kominku na miejscu rusztu, a pojemnik w otwór znajdujący się w blasze. Montaż wkładki zajmuje zaledwie chwilkę, a poręczne opakowanie może służyć do przechowywania żeliwnego rusztu w okresie korzystania z wkładki.

Aby w pełni radować się widokiem ognia niezbędne jest także biopaliwo (BIO-DECO), dzięki któremu cykl rozpalania ognia trwa kilka sekund. Wykorzystanie tego typu rozwiązania pozwala uniknąć brudzenia szyby i nie wymaga czyszczenia kominka po wypaleniu się płynu. Dzięki niewiele znaczącemu i komfortowemu w użyciu opakowaniu przechowywanie wkładki nie sprawia problemów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.