Menu

PINUS czarny z certyfikatem TÜV - WYSYŁKA GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

dane techniczne

wariant paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu

Waga (kg) 66,0

Materiał wykonania mdf, stal malowana proszkowo

Szerokość (cm) 114,00

Wysokość (cm) 96,00

Głębokość (cm) 32,00

dokument TÜV Tak

Kolor czarny

wariant biokominka wolnostojący

pojemność biowkładki (l) 0,75

Długość linii ognia (cm) 35

Pojemnik na paliwo (wys x szer x gł)(cm) 5,2 x 41,1 x 11,1

Przeszklenie Nie

zalety

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają nieprzystępnej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w i w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu.

Biokominki to dodatkowo nadzwyczajne rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów zezwala na realizację najmocniej oryginalnych pomysłów.

Są opalane organicznym paliwem w postaci płynu, czego efektem jest prawdziwy ogień.

NATURALNE CIEPŁO

Biokominek podnosi temperaturę nawet do kilku stopni Celsjusza, w zależności od wysokości płomienia i wielkości wnętrza. Wyprodukowane ciepło w 100% oddane jest do wnętrza, dzięki temu biokominek może stanowić dopełniające źródło ogrzewania.

komfortowE wykorzystywanIE

wystarczy wlać biopaliwo do poziomu oznaczonego w pojemniku. Realna jest regulacja i wygaszenie płomienia w dowolnym momencie. Należy pamiętać o wentylacji wnętrza w którym znajduje się biokominek.

Wolnostojący, nie wymaga konstrukcji, do postawienia w dowolnym miejscu. Starczy złożyć części zawarte w opakowaniu zgodnie z instrukcją obsługi.

pewność jakości

Biokominki stworzone są z wysokiej jakości tworzyw. Cykl produkcji wykonywany jest według światowych standardów, co potwierdza uzyskanie atestu ISO 9001:2015.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

cykl produkcji biokominków monitorowany jest przez TÜV Rheinland Polska - biokominek ma niemiecki dokument bezpieczeństwa TÜV.

Pojemnik z atestem TÜV dopełniającą specjalną komorę, która uniemożliwia wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

Wkład chłonny umieszczony w środku pojemnika zniża zużycie paliwa, a także zabezpiecza przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.