Menu

Planika - Lighthouse

Cechy produktu

  • Producent Planika 

Opis

producent Planika już od 15 lat jest liderem w projektowaniu i rozpowszechnianiu kominków na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie progresywnych rozwiązań z wykorzystaniem ognia marka zyskała zachwyt w ponad 80 krajach.Początkowo produktem flagowym marki był kominek bioetanolowy,producent obecnie korzysta z 2 rozwiązań: kominków na etanol i na gaz.

O popularności kominków świadczyć mogą projekty prywatne i komercyjne m.in. W hotelach takich jak: Marriott, Hilton czy Kempinski przy współpracy z cenionymi architektami, a także projektantami wnętrz.Podążając za ówczesnymi trendami Planika wychodzi naprzeciw choćby najbardziej wymagającym klientom oferując im nowoczesne i bezprecedensowe rozwiązania gwarantując przy tym komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Misją marki jest postrzeganie ognia jako elementu aranżacji wnętrz i dostarczenie go do najodleglejszych zakątków świata. Jeśli Ty jeszcze chcesz poczuć u siebie w domu, ogrodzie czy na tarasie ciepło domowego ogniska zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą niesamowitych kominków.

nieszablonowy kominek Lighthouse dba jeszcze o Twoje zdrowie a to dzięki jonizacji powietrza zabijając bakterie, zarazki i wirusy. W tym celu wykorzystuje krótkofalowe promieniowanie podczerwone, które eliminuje patogeny unoszące się w powietrzu tym samym wpływając na lepsze samopoczucie i ogólną poprawię zdrowia.

Kominek wolnostojący, gazowy został wyposażony w deflektor ciepła na dachu, który emanuje ciepło poziomo w celu maksymalnej efektywności. Wkoło paleniska zostały umieszczone dekoracyjne kamienie, które tworzą prawdziwą ozdobę każdego kominka.

Z kolei klarowne szklane panele umożliwiają patrzenie na płomienie z każdej strony. Outdoorowy kominek w komercyjnej hotelowej przestrzeni będzie rewelacyjną wizytówką lokalu a prywatnie niesamowitą ogrodową ozdobą, która ożywi niejedno przyjęcie.

Poniżej linki do filmów ukazujących ofertę kominków:https://www.youtube.com/watch?v=GlgmCSKJRRchttps://www.youtube.com/watch?v=QcSTdqhI3LI&t=5sZalety: -Bezpieczny zawór odcinający dopływ gazu w razie wywrócenia się kominka -Prawdziwy ogień bez zapachu, bez dymu, bez popiołu-Najczystszy cykl spalania-Naturalne, złote płomienie-wydajny czas palenia-Nie wymaga dodatkowych instalacjiWłaściwości:-gaz-moc nominalna: 4.0-6.0 Kw-zużycie gazu: max.

0.32 kg/h-ciśnienie: 37 mbar-rozmiary: 1560 x 400 x400 mm (wys. X szer. X głęb.)-waga: 42 kg Współpracujemy z oficjalnym producentem producenta Planika w Polsce. Nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się jeszcze martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.