Menu

Planika - Lighthouse

Cechy produktu

  • Producent Planika 

Opis

producent Planika już od 15 lat jest liderem w projektowaniu i rozpowszechnianiu kominków na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań z użyciem ognia marka zyskała zachwyt w ponad 80 krajach.Początkowo produktem flagowym firmy był kominek bioetanolowy,marka obecnie korzysta z 2 rozwiązań: kominków na etanol, a także na gaz.

O popularności kominków świadczyć mogą projekty prywatne i komercyjne m.in. W hotelach takich jak: Marriott, Hilton czy Kempinski przy współpracy z renomowanymi architektami oraz projektantami wnętrz.Podążając za ówczesnymi trendami Planika wychodzi naprzeciw choćby . Ych ofertę kominków:https://www.youtube.com/watch?v=GlgmCSKJRRchttps://www.youtube.com/watch?v=QcSTdqhI3LI&t=5sZalety: -Bezpieczny zawór odcinający dopływ gazu w razie wywrócenia się kominka -Prawdziwy ogień bez zapachu, bez dymu, bez popiołu-Najczystszy proces spalania-Naturalne, złote płomienie-wydajny czas palenia-Nie wymaga dodatkowych instalacjiWłaściwości:-gaz-moc nominalna: 4.0-6.0 Kw-zużycie gazu: max.

0.32 kg/h-ciśnienie: 37 mbar-rozmiary: 1560 x 400 x400 mm (wys. X szer. X głęb.)-waga: 42 kg Współpracujemy z oficjalnym producentem producenta Planika w Polsce. Nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się także martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.