Menu

Włókna żarowe GLOW FLAME

Cechy produktu

  • Producent Kratki 

Opis

Włókna żarowe GLOW FLAME

GLOW FLAME to postępowy materiał mający wykorzystanie jako wyłożenie paleniska zarówno w charakterystycznych biokominkach zasilanych biopaliwem, jak i w kominkach zasilanych naturalnym gazem ziemnym albo LPG.


zalety

NIEZAPOMNIANE EFEKTY WIZUALNE I komfortowE używanIE

GLOW FLAME stanowi wyśmienity dodatek zapewniający niesamowite wrażenia estetyczne. Już jego niewiele znacząca ilość dodana do paleniska potrafi sprawić, by urządzenie nabrało niebanalniejszego wyglądu. Produkt ten został zaprojektowany w celu uzyskania specjalnego efektu wizualnego. Umieszczenie GLOW FLAME bezpośrednio w płomieniu powoduje jego jasne intensywne świecenie.

BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Materiał jest kompletnie bezpieczny i naturalny, ponieważ nie posiada żadnych substancji, które posiadają negatywny wpływ na środowisko. GLOW FLAME jest wytrzymały na wysokie temperatury i może być wykorzystywany do 300 godzin. Pojedyncze opakowanie mieści 1 gram gotowego materiału w postaci dociętych na odpowiednią długość włókien o grubości mniejszej niż średnica ludzkiego włosa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.