Menu

Nasadka dwunastokątna NEO 08-075 1/2 cala długa 16 mm

Cechy produktu

  • Producent NEO 

Opis

użyteczna nasadka dwunastokątna długa marki NEO w rozmiarze: 1/2 cala i rozmiarze: 21.9 x 20 x 77 mm. Nasadka posiada dwanaście wytrzymałych na naprężenia i ścieranie zębów, ściśle przylegających do śruby, nakrętki, w wymiarze wewnętrznym: 16 mm.

Dzięki dwunastokątnym wypustkom, łatwiej jest zespolić wzajemnie klucz z nakrętką śruby, co jest nad wyraz pokaźne w przypadku ograniczonego dostępu do połączenia śrubowego. Nasadki nieprzeciętnie dopasowują się do łącznika gwintowanego śruby.

tworzona z wspaniałej i wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, spełniającej normy DIN 3124. Każdy etap produkcji urządzenia jest ściśle kontrolowany, dzięki czemu nasadka posiada 25 letnią gwarancją producenta, potwierdzoną atestem TUV Rheinland M+T.

Nasadka asygnowana dla profesjonalistów zajmujących się budową hal, warsztatów samochodowych, rolników, prowadzących działalność konserwatorską wszelkich sprzętów i i dla tzw. „złotej rączki" i domowych majsterkowiczów.

towar charakteryzuje wysoka jakość i nadzwyczajna precyzja wykonania, dzięki czemu prace związane z wykorzystaniem nasadki są nietrudne i przyjemne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.