Menu

Biurko regulowane COMF-PRO Kids Master Desk - Fioletowy

Cechy produktu
  • Rodzaj biurko 
Opis

Biurko dostosowywane COMF-PRO Kids Master Desk wyprodukowane jest z wysokiej jakości płyty MDF powlekanej materiałem nienaturalnym. Jest ono odporne na wstrząsy i zadrapania i na działanie wilgoci. Mechanizmy dostosowywania biurek dziecięcych są wytwarzane w Niemczech na zastrzeżonej technice, idealną funkcjonalność i najwyższą jakość wykonania.

To świetna opcja dla pokoju dziecięcego o minimalnej powierzchni. Projektanci COMF-PRO dbają o wszystkie aspekty rozwoju dziecka, dlatego gotowe biurka spełniają wymagania dotyczące ergnomii pracy przy biurku.

Tak jak we wszystkich modelach COM-PRO, tak i tutaj obowiązuje zasada, według której biurko ma rosnąć razem z dzieckiem. Jest to zatem inwestycja na lata. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, wybierając COMF-PRO? ergonomiczna kompozycja biurka.

Regulując wysokość stelażu, a także kąt nachylenia blatu można przypasować biurko do rozwoju dziecka. Mechanizm płynnej regulacji. Pokrętło wysokości blatu biurka oraz skala centymetrowa na podporach blatu to wygodne rozwiązania.

Swoboda użytkowania. Zależnie od kąta nachylenia blatu, przy biurku można pisać, czytać, odrabiać lekcje, korzystać z komputera. Wysoka jakość tworzyw. Wszystkie komponenty z tworzyw plastikowych i ze stali wyróżniają się długookresową żywotnością.

Porządek na biurku i wokół niego. Przewody elektryczne, na przykład od komputera, mogą być ukryte w specjalnym tunelu w konstrukcji biurka. Wraz z biurkiem COMF-PRO można nabyć dobrane nadstawki. Przy zakupie biurka wraz z nastawką rabat na całość wynosi 50 zł.

producent ErgoDesk jest wyłącznym dystrybutorem biurek i foteli COMF-PRO parametry standardowe: Producent: COMF-PRO Regulacja nachylenia blatu: Bezstopniowa w zakresie od 0° do 27°. Podwójna regulacja wysokości blatu: 1.

bezstopniowa regulacja całego blatu 2. Oddzielna regulacja części uchylnej blatu wymiar całego blatu roboczego: 91 cm x 64 cm. Rozmiar pochylonego blatu stołu: 91 cm x 42 cm dostosowane do wzrostu: 70 – 230 cm.

Kolor blatu roboczego: biały/kolor Materiał wykonania blatu: płyta MDF (bezpieczna klasa emisji E0) Systemy przechowywania: – schowki na długopisy i ołówki – zintegrowana kaseta na przybory szkolne Gwarancja: 2 lata cechy biurek COMF-PRO: dostosowywana wysokość blatu pozwala dopasować wymiar mebli do wieku dzieci.

Wraz ze wzrostem dziecka powiększać można wysokość biurek, co powoduje, iż są one meblami uniwersalnymi, służącymi użytkownikom poprzez długie lata. Uchylne części wyśmienicie sprawdzają się podczas prac manualnych, wspierają właściwą postawę sylwetki kiedy dziecko maluje, pisze albo czyta.

Regulacja kąta nachylenia jest niezwykle prosta i szybka, nie wymaga wykorzystania siły. Proste, innowacyjne wzornictwo biurek łączące trendy minimalistyczne, a także estetykę hi-tech genialnie pasuje do każdego rodzaju wnętrza.

Meble nadają przestrzeniom wyraźnego charakteru, stanowiąc nie tylko poręczny, lecz i ozdobę pomieszczeń. Płynność regulacji, cicha praca, niezawodność oraz bezpieczeństwo wpływają na wysoki komfort używania biurek.

Dzieci samodzielnie mogą zmieniać konfiguracje mebli, dopasowując kąt nachylenia blatu do aktualnych potrzeb. Organiczne materiały wysokiej jakości użyte do wytwarzania mebli wpływają na ich oraz oporność na codzienną eksploatację.

mocne, a zarazem lekkie tworzywa składają się na mocną konstrukcję. Szufladki oraz organizery w formie piórników zaimplementowanych w blaty pozwalają porządkować przestrzeń do nauki i zabawy. Sprytne rozwiązania upraszczają przechowywanie przyborów szkolnych, książek czy zeszytów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.