Menu

Biurko regulowane Ergodesk Torino z nadstawką - Brązowy

Cechy produktu
  • Rodzaj biurko 
Opis

Jeśli wciąż nie wiesz, jakie biurko z nadstawką wybrać dla swojego dziecka, namawiamy do zapoznania się z modelem Ergodesk Torino. Ma on mnóstwo niebanalnych rozwiązań, które pozwolą na przechowywanie przyborów szkolnych i odrabianie zadań domowych w wygodnych warunkach.

Charakterystyka biurka Ergodesk Torino z nadstawką: nadstawka pełni rolę półki sprawiając, że dziecko wszystko ma pod ręką, na blacie biurka zamontowana jest podkładka przeciwpoślizgowa, dodatkowa sekcja boczna upraszcza przechowywanie tworzyw biurowych, z boku zamontowany jest haczyk do wieszania plecaka, regulacja wysokości blatu umożliwia ustawienie go od 58 do 78 cm od podłogi (wysokość adekwatna dla osób o wzroście od 125 do 175 cm), regulacja nachylenia blatu pozwala dowolnie przypasować go do pożądanych czynności, został on wytwarzany z bezpiecznej i naturalnej płyty MDF klasy E0, biurko jest niezwykle wytrzymałe m.in.

dzięki elementom spajającym tworzonym ze stali węglowej. Charakterystyka towaru: Całkowite rozmiary blatu: 120×67 cm wymiary pochylanej części: 80×42 cm wymiary nieruchomej części: 40×42 cm Wysokość blatu: 58-78 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 stopni Waga: 43 kg przystępne kolory: brązowy,niebieski, różowy Meble są w pełni naturalne, a tym samym w 100% bezpieczne, co zapewnia ich zastosowana w ich produkcji wysokojakościowa płyta MDF klasy E-1.

Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko. Wysokość blatu jest regulowana bezstopniowo za pomocą wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu lub podnośnika. Regulacja jest w pełni bezpieczna i na tyle nieskomplikowana, iż może ją wykonać dziecko.

Kąt nachylenia blatu biurka osiągalny jest do dostosowywania za pomocą dwóch mechanizmów Meble są rewelacyjne dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm. W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu ułatwiający optymalne ustawienie.

Meble rosnące wraz z dzieckiem wytworzone są zgodnie z najnowszymi technikami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej wykorzystywanymi w tworzeniu mebli szkolnych i dziecięcych. Wysoka jakość oraz absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi certyfikatami ISO9001 i SGS.

BIURKO regulowanE dedykowanE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.