Menu

Biurko regulowane Ergodesk Bologna z nadstawką - Brązowy

Cechy produktu

  • Producent Ergodesk 

Opis

Biurko, które „rośnie” Ergodesk Bologna to mebel z najwyższej półki, który stanie na wysokości zadania dla każdego – jednocześnie dla dziecka, nastolatka, jak i osoby dorosłej. Jego atutem jest bowiem to, że „rośnie” wraz z dzieckiem.

dzięki czemu nie trzeba go wymieniać i może służyć przez sporo lat. Nadzwyczajnie nadaje się dla osób od 115 cm do 175 cm wzrostu. Na nodze stołu został umieszczony specjalny wskaźnik, żeby łatwiej było zespoić mebel do osoby, która z niego korzysta.

regulowany blat Biurko Ergodesk Bologna akcentuje się na tle innych głównie nieszablonowym kształtem. Ma dwa blaty, z czego jeden jest ruchomy (regulacja pochylenia wynosi 60 poziomów), dzięki czemu można go regulować według swych jednostkowych potrzeb.

Do tego ma antypoślizgową podkładkę, więc nic się z niego nie zsuwa. Blat można komfortowo i łatwo regulować przy użyciu wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu bądź podnośnika. Nadstawka z półkami i szufladkami Po bokach biurka wyszukamy przegródki np.

na dokumenty. Do tego mamy dwie szufladki, a także dwie półki – jedną długą i jedną krótką. Z przodu odnajdziemy wysuwaną szufladkę z licznymi przegródkami oraz specjalnym miejscem na kubek. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że kawa bądź herbata nam się wyleje w trakcie pracy bądź nauki.

Uniwersalny kształt Biurko Ergodesk ma też uniwersalny zarys, który wkomponuje się w każde wnętrze. Mebel jest zgrabny, więc spełni oczekiwania nawet w przypadku niewielkich pomieszczeń. Do wyboru są rozmaite rodzaje kolorystyczne – biel połączona z różem bądź błękitem (perfekcyjna sugestia do pokoju dziecięcego) oraz szarość z naturalnym drewnem.

Specyfikacja biurka Bologna: ergonomia, regulacja i wykończenie pozwala korzystać z biurka Ergodesk zarówno poprzez mnóstwo lat, jak i przez osoby w zróżnicowanym wieku – największa wygodę gwarantuje dzieciom i dorosłym w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm, wygodę używania zagwarantuje antypoślizgowa podkładka i regulacja pochylenia blatu do 60 poziomów, dodatkowa nadstawka powoduje, iż wszystkie konieczne do nauki pomoce są za każdym razem pod ręką, dostępna jest wielka gama barw, długowieczność zaimplementowane w produkowaniu materiały, m.in.

nad wyraz trwała stal węglowa. Właściwości standardowe: Całkowite rozmiary blatu: 120*67,5 cm wymiary pochylanej części: 80*42 cm wymiary nieruchomej części: 40*42 cm Wysokość blatu: 58-76,8 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 poziomów Waga: 47,75 kg dostępne odcienie: brązowy, niebieski i różowy Meble są w pełni ekologiczne, a tym samym w 100% bezpieczne, co gwarantuje ich zaimplementowana w ich produkcji gatunkowa płyta MDF klasy E-1.

Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko. Wysokość blatu jest dostosowywana bezstopniowo za pomocą wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu lub podnośnika. Regulacja jest w pełni bezpieczna i na tyle prosta, że może ją wykonać dziecko.

Kąt nachylenia blatu biurka możliwy jest do dostosowywania za pomocą dwóch mechanizmów – dyferencjalnego lub podnośnika Meble są idealne dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm. W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu usprawniający trafne ustawienie.

Meble rosnące wraz z dzieckiem produkowane są zgodnie z najnowszymi technikami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej stosowanymi w tworzeniu mebli szkolnych i dziecięcych. Wysoka jakość i absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi atestami ISO9001 i SGS.

BIURKO dostosowywanE przeznaczonE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM zalety Biurka Ergodesk Bologna: rewelacyjnie nadaje się dla dzieci i dorosłych w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm wzrostu Możliwość pochylenia głównego blatu do 60 poziomów antypoślizgowa podkładka, która gwarantuje, że nic się nie będzie zsuwało z blatu nadstawka z szufladkami i półkami, w których można schować np.

dokumenty wysokiej jakości, organiczne materiały, z których zrobiono biurko uniwersalny kształt, dzięki temu biurko pasuje do każdego wnętrza możliwość wyboru różnych barw

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.