Menu

Canon Drukarka LBP623CDW 3104C001

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

bezawaryjna laserowa drukarka kolorowa Canon i-SENSYS LBP623Cdw jest nadzwyczajna dla niewiele znaczących i średnich firm. Urządzenie jest minimalne i proste w obsłudze. Użytkownicy mogą bezpiecznie zarządzać dokumentami i danymi i drukować z dużą szybkością (nawet 21 stron na minutę) i używać trybu samoczynnego drukowania dwustronnego.

Łatwa instalacja i konserwacja dzięki komfortowym, oryginalnym kasetom z tonerem firmy Canon, które zapewniają wyraźne i żywe wydruki,, a także technologii samoczynnego usuwania taśm, która zezwala na bezproblemową zamianę.

Dokumenty można chronić kodem PIN. Ponadto aplikacja Canon PRINT Business pozwala na prędkie i nietrudne drukowanie dokumentów z pamięci masowej w chmurze lub z urządzenia mobilnego (system iOS albo Android).Korzyści: Wysoka jakość i prędkie drukowanie do 21 str./min w formacie A4 automatyczne drukowanie dwustronne umożliwiające skuteczne użycie papieru większa wydajność dzięki obszerności rzędu 250 arkuszy papieru łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych dzięki zgodności z usługami AirPrint i Mopria Prosta obsługa i konfiguracja dzięki intuicyjnemu, 5-wierszowemu ekranowi LCD Bezproblemowa instalacja i konserwacja dzięki wygodnym, uniwersalnym kasetom Bezprzewodowe drukowanie bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników dzięki aplikacji Canon PRINT Business Ochrona tajnych dokumentów za pomocą kodu PIN Nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu wspaniale pasuje do niedużych firm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.