Menu

Kyocera FS-1320MFP

Cechy produktu

 • Producent Kyocera 
 • Szerokość 39.0 cm
 • Praca w sieci nie 
 • Maksymalny format nośnika A4 
 • Druk dwustronny brak 
 • Prędkość kopiowania czerń 20 str./min
 • Pobór mocy 307 W
 • Rozdzielczość druku 1800 x 600 dpi
 • Rozdzielczość kopiowania 600 x 600 dpi
 • Prędkość druku czerń 20 str/min
 • Cykl pracy 20000 str/m-c

Opis

Kyocera FS-1320MFP

4w1 - drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
Najniższy koszt druku wśród sprzętów w swojej klasie
Rozdzielczość 1800 x 600 dpi
Drukuje do 20 str./min w trybie monochromatycznym
Wydruk pierwszej strony już po ok. 8,5 sekundy
znaczny podajnik kasetowy na papier o objętości do 250 arkuszy
Pamięć 64 MB
Niski poziom hałasu dzięki trybowi „cichego druku"
posiada funkcję faksu
automatyczny podajnik oryginałów (40 arkuszy)
Kompaktowy wymiar i nieznaczna powierzchnia podstawy
2-letnia gwarancja z serwisem odbioru


Kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie biurowe z wbudowanym faksem

Urządzenie FS-1320MFP pomaga efektywnie w rutynowym przetwarzaniu dokumentów w pracy. Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie - to wielofunkcyjne urządzenie odznacza się dużą bezusterkowością i dzięki technice Ecosys nad wyraz niskimi kosztami eksploatacji. Kompaktowy design z małą powierzchnią podstawy i wygodna obsługa sprawiają, iż urządzenie FS-1320MFP stanowi nadzwyczajne uzupełnienie każdego stanowiska pracy przy komputerze.

Funkcja kopiowania dokumentów tożsamości
Oszczędzaj czas kopiując dowody osobiste, prawa jazdy itp. Funkcja „Kopia dowodu" optymalne ustawienia, dzięki którym przód i tył dokumentu kopiowane są na jednej stronie.

Funkcja Printbox
Dzięki funkcji Printbox można rozdzielić dokumenty rożnych użytkowników. Po aktywacji za pomocą sterownika drukowanie następuje dopiero po naciśnięciu przycisku.

Redukcja hałasu przy pomocy jednego przycisku
Dzięki cichej pracy i kompaktowej budowie urządzenie można wkomponować w każde otoczenie.

Rozwiązanie „Tylko toner"
Tylko pojemnik z tonerem zalicza się do tworzyw eksploatacyjny, które należy wymieniać. W przeciwieństwie do typowych drukarek laserowych tej klasy, kompletna zamiana całego wkładu, na który składa się bęben światłoczuły, utrwalacz i pojemnik z tonerem, nie jest potrzebna. Bęben światłoczuły i utrwalacz posiadają dużo większą żywotność. Mogą pozostać w drukarce i nadal być wykorzystywane. W ten sposób można zredukować koszty eksploatacji i przyczynić się do ochrony środowiska, a także zasobów własnego portfela.

Ecosys
niepowtarzalna technologia Ecosys producenta Kyocera jest oparte na elementach o przedłużonej żywotności. Kyocera wykorzystuje przy tym swoje wieloletnie doświadczenie i bogate know-how w zakresie wysokotemperaturowej ceramiki, stanowiącej kluczową kompetencję marki. Inaczej w sytuacji standardowych drukarek laserowych i laserowych drukarek wielofunkcyjnych bęben światłoczuły i utrwalacz, ze względu na swoją dłuższą żywotność, mogą pozostać w urządzeniu i nadal być stosowane. Zmniejsza to koszty eksploatacji i liczba odpadów, a także chroni środowisko naturalne i nie uszczupla zasobów portfela.

2-letnia obsługa serwisowa z odbiorem sprzętu
Koncepcja serwisu producenta Kyocera zakłada prostą i wygodą usługę serwisową wraz z odbiorem sprzętu. Klienci mogą zgłosić reklamację poprzez infolinię firmy Kyocera. Nasi serwisanci zlecą odbiór urządzenia na miejscu u klienta. Urządzenie zostanie naprawione i odesłane albo klient otrzyma nowy sprzęt o takiej samej wartości.

Opakowanie Eco
W opakowaniu nie ma styropianu ani tworzyw kompozytowych, co czyni artykuł wyjątkowo przyjaznym dla środowiska.

Wyposażenie:
Obsługa formatów A6-A4 przy pomocy zaimplementowanej kasety na papier
Niskie zużycie energii: wyłącznie 3 W w trybie uśpienia
Funkcje kopiowania: Kopia dowodu (przód i tył na jednej stronie), niemało stron na jednym arkuszu

dane technologiczne:
ADF: tak · samoczynne wciąganie wzorów: 40 arkusz · Funkcja: Drukowanie,Fax,Kopiowanie,Skaner · Funkcja faksu: tak · Gwarancja: 24 miesiące gwarancji producenta · Głębokość towaru: 361 mm · liczba podajników: 1 · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: nie · NFC (tak/nie): nie · pasuje do drukarki: Tekstu/dokumentów (czarno-białych) · Pasujący materiał zużywalny: Toner Kyocera
TK-1115 czarny (1600 str.) · pojemność podajnika papieru 1: 250 arkusz · Powierzchnia skanowania (światło padające): 216 x 356 mm · prędkość drukowania (czarny): 20 Stron/min · wariant drukarki (Kategoryzacja): Urządzenie wielofunkcyjne laserowe · Rozdzielczość druku: 1800 x 600 dpi · Rozdzielczość skanu: 600 x 600 dpi · Sieć: tak · Szerokość artykułu: 390 mm · technologia druku: Laserowy czarno-biały · typ / rozdzielczość wyświetlacza: 2-wierszowy wyświetlacz tekstowy · WLAN: nie · Waga: 9.7 kg · Wykonanie (Drukarka): Czarno-biała · Wysokość towaru: 362 mm · atrybuty drukarki: Zamknięty podajnik papieru,Czarno-biały ekran,ADF · Zintegowana pamięć: 64 MB

wysyłka obejmuje:
zawiera startowy toner dla wydruku 700 stron.

wymogi systemu:
Wszystkie popularne systemy operacyjne Windows

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.