Menu

Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M2640idw (1102S53NL0) Darmowy odbiór w 20 miastach! Raty od 99,21 zł

Cechy produktu

  • Producent Kyocera 
  • Praca w sieci tak 
  • Maksymalny format nośnika A4 

Opis

Kyocera ECOSYS M2640idw łączy w sobie to, co najkorzystniejsze - genialną produktywność z szerokim zakresem funkcjonalności i dostępnych opcji. Model jest kompatybilny niemal ze wszystkimi smartfonami, ma funkcję Wi-Fi Direct a jego obsługa nie przysparza problemów, dzięki intuicyjnemu 4,3-calowemu panelowi dotykowemu.

To, co naprawdę podkreśla model M2640idw od innych, to opcjonalna platforma HyPAS, która umożliwia wykorzystanie aplikacji biznesowych do optymalizacji przepływu dokumentów. Kyocera ECOSYS M2640idw z łatwością poradzi sobie z każdym wyzwaniem, bez względu na poziom trudności.

Drukowanie z prędkością 40 stron A4 na minutę Czas pierwszej kopii: 6,4 sekundy Platforma HyPASTM umożliwiająca personalizację urządzenia (opcja) 4,3-calowy (10,9 cm) panel dotykowy usprawniający obsługę urządzenia Podajnik dokumentów umożliwiający dwustronne skanowanie, obsługa formatu A6 Wi-Fi i Wi-Fi Direct obsługujące AirPrint, Mopria, KYOCERA Mobile Print Funkcje drukowania, kopiowania, kolorowego skanowania i faksu Kompaktowa budowa, niski poziom hałasu niezwykle niskie koszty wydruku w swej klasie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.