Menu

10-procentowy przedsiębiorca. Stwórz swój mikrobiznes bez rezygnacji z etatu - PATRICK J. MCGINNIS (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328332386 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Patrick McGinnis 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 216 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Zainwestuj tylko 10 %

Co żeby było, gdyby istniał sposób na stabilizację codziennej pracy połączoną z ekscytacją startupu?

W książce "10%-procentowy przedsiębiorca" Patrick McGinnis przedstawia jak, inwestując tylko 10% swego czasu i zasobów, możesz stać się przedsiębiorcą bez utraty stałej wypłaty.

Homary, niemowlęta i browar

W książce "10%-procentowy przedsiębiorca" przeczytamy inspirujące historie Luke'a Holdena, świeżo upieczonego absolwenta college'u, który założył własne imperium homarów, Dipali Patwy, projektantki i mamy, której projekt sprzedaży odzieży dla niemowląt jest teraz sensacją czy grupy przyjaciół, którzy spotkali się na zajęciach biblijnych o 6 rano i rozpoczęli produkcję browaru, który dzisiaj kreuje miliony.

Co mówią o książce inni:


przez 4 lata, pracując w pełnym rozmiarze czasu pracy, byłem jeszcze 10% przedsiębiorcą. Nie znałam wtedy tego wyrażenia, po prostu wiedziałam, iż mam więcej pieniędzy, więcej zabawy i więcej możliwości niż kiedykolwiek w życiu. Jeśli którekolwiek z nich brzmi jak rzeczy, których chcesz więcej, przeczytaj tę książkę!

- Jon Acuff, autor książki "Do Over"


Myślimy o przedsiębiorczości jako o pokaźnej, przerażającej rzeczy nie dla osób o słabym sercu. Jednak w dzisiejszym stale zmieniającym się świecie, każdy musi mniej lub bardziej działać jak przedsiębiorca i podejmować ryzyko, żeby nie zostać w tyle. W swej debiutanckiej książce, McGinnis ukazuje zwycięski plan gry, który zakłada przejęcie 10% pokaźniejszego ryzyka, pokaźniejszej kreatywności w rutynowym życiu dla 100% pokaźniejszej satysfakcji. Przedsiębiorczość to mądry wybór dla każdego - tak samo jak czytanie tej książki.

- Linda Rottenberg, współzałożycielka i dyrektor generalny Endeavor oraz autorka książki "Crazy is a Compliment"


W zmieniającym się krajobrazie korporacyjnym, przedsiębiorczość nie musi już oznaczać wszelkiego albo nic. Patrick McGinnis wykorzystuje swoją wiedzę mistrzowską jako przedsiębiorca pracujący w niepełnym wymiarze godzin, aby zilustrować sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu też Ty możesz się nim stać.

- Keith Ferrazzi, autorka książek "Who's Got Your Back" i "Never Eat Alone"


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.