Menu

13 Nawyków Ludzi Sukcesu – Tom III – Praktykuj uważność - Fryderyk Karzełek

Cechy produktu
  • ISBN 9788394139568 
Opis
Bądź tu i teraz

Zdarza Ci się prosić nieraz o powtórzenie, kiedy z kimś rozmawiasz? A może obiecujesz coś zrobić, ale zapominasz i nie możesz sobie przypomnieć? Trzeci z trzynastu nawyków polega na tym, żeby praktykować uważność. Nawyk ten przydaje się nie tylko w relacjach,ponadto w pracy i czasie dla siebie i zdrowiu. Uważność to świadome słuchanie i skupianie się na tym, co ktoś do nas mówi i co się wokół nas dzieje. Praktykowanie uważności, to bycie tu i dzisiaj, czyli bycie obecnym duchem i ciałem.

Co mieści Tom III?
  • Część teoretyczną – która posiada merytoryczną wiedzę o nawyku "Praktykuj uważność", a także wartościowe wskazówki, jak wdrożyć ten nawyk w swoje życie. Dzięki czemu przejście do części funkcjonalnej nie sprawi Ci pokaźniejszej trudności!
  • Część funkcjonalną – by zmienić swoje nawyki, sama wiedza nie wystarcza, dlatego w tomikach postawiliśmy na użyteczne zastosowanie. W tej części czeka na Ciebie siedem zadań do wykonania – po jednym na każdy dzień tygodnia. Systematyczna praca z danym nawykiem pomoże Ci wprowadzić trwałe zmiany i wynieść jakość Twojego życia na zupełnie nowy poziom.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.