Menu

Ekspert biznesu - Dostępne od: 2015-01-23 (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328302549 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Grzesik Adam 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Sukcesu ucz się od ludzi, którzy go odnieśli!
Co jest miarą powodzenia firmy? Rozpoznawalność marki, innowacyjność towaru, ilość wywiadów, których jej właściciel udzielił mediom branżowym? A może po prostu pieniądze, jakie dzięki niej zarabia?

Nie łudźmy się. Biznesu nie zakłada się sobie, a muzom. Firmy istnieją po to, by przynosić dochód. A zarabiania, tak jak każdej innej umiejętności, najlepiej uczyć się od ekspertów. Otwórz zatem tę książkę i zacznij czytać o tym, jak do swoich biznesów podchodzą ludzie, którzy odnieśli sukces. Odkryj źródło ich powodzenia. Naucz się zarządzać własnym umysłem i wpływać na innych. Poznaj schematy i sposoby działania, które pozwolą Ci bezpiecznie i ekspresowo zbudować dochodowy biznes. Opanuj najistotniej zaawansowane techniki marketingu.

Zanim zajrzysz do środka, przeczytaj wiadomość, którą ma dla Ciebie autor:

Jestem praktykiem tego, czego uczę, i wszystko, o czym przeczytasz, sam stosuję. Nie mam patentu na sukces, ale wielu uczestników moich szkoleń po zastosowaniu tych metod odniosło niesamowite sukcesy. Dlatego przeczytaj moją książkę szczególnie, wyjątkowo, szczególnie uważnie. Rób notatki i przetestuj to, co w niej wynajdziesz, na sobie. Zastosuj w biznesie to, co działa, a to, co w Twoim przypadku okaże się niewystarczające odrzuć. Ale najważniejsze jest testowanie rozwiązań. Znam niemało osób, które otrzymały najwartościowszą wiedzę i nic z nią nie zrobiły.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.