Menu

Jedna kampania do wolności Jak stworzyć produkt online, pozyskać klientów i żyć na własnych warunkach - Pawłowska Magdalena DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCH (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328333758 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Magdalena Pawłowska 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 272 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby prowadzić producenta w sieci

Jesteś sfrustrowany, że Twój biznes nie rozwija się tak szybko, jak oczekiwałeś? Chcesz pozyskać nowych klientów? Wprowadzić automatyzację? Może zamówiona kampania nie przyniosła pożądanych rezultatów? Dość masz już siedzenia po nocach i omijania ważnych wydarzeń w życiu prywatnym? Chcesz stworzyć towar online, który zapewni Ci stały przychód?

Według prognoz rynkowych ilość użytkowników platform VoD (video na żądanie) w ciągu najbliższych 5 lat na całym świecie wzrośnie ponad dwukrotnie i osiągnie 383 miliony w 2021 roku. W Polsce już teraz ponad 34% mieszkańców średnich miast wykupuje takie usługi. Czy jesteś gotowy na ten trend? Masz produkt online? Wiesz, jak ułożyć kampanię marketingową, żeby go sprzedać?

W tej książce wynajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o tworzeniu artykułów online i sprzedaży w internecie. Skorzystaj i rozwiń biznes online, który zapewni materialne bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie. Dodatkowo na Twoich własnych warunkach!

Odbierz BONUS! Podręcznik z ćwiczeniami do książki, abyś jeszcze szybciej stworzył towar online i go sprzedał z zyskiem. Pobierz na www.magdalenap.com/bonus


Magdalena Pawłowska — ekspert online marketingu, przedsiębiorca, psycholog społeczny. Specjalizuje się w kampaniach e-marketingowych, tworzy i wprowadza świeże produkty do sprzedaży online. Jej kampanie odnoszą mnóstwo sukcesów — m.in. Zapewniła przychody o wartości: 2,4 miliona złotych w 2 miesiące, 1 miliona złotych w 15 dni, 600 tysięcy złotych w 5 dni. Swoją metodą dzieli się w tej książce. Magdalena od ponad 6 lat zarządza agencją marketingową, prowadzi szkolenia i konsultacje. Wierzy, że każdy może stworzyć kurs online i sprzedać go z zyskiem. Bliżej poznasz ją na: www.magdalenap.com.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.