Menu

Język przywództwa - L. David Marquet

Cechy produktu
  • ISBN 9788366516632 
Opis
Wypłyń na obfite wody i dołącz do grona najlepszych liderów

"Język przywództwa" to książka proponująca nowoczesne spojrzenie na komunikację interpersonalną. Były dowódca okrętu podwodnego amerykańskiej marynarki wojennej, David Marquet, odsłania w niej tajniki przywództwa, które pozwolą ci stworzyć sprawne środowisko pracy i osiągać udoskonalone wyniki w każdym obszarze. Jego autorski „plan rozgrywki" pozwoli ci biegle opanować język kreatywności, współpracy i zaangażowania, który odmieni twoją codzienność.

Przeczytaj tę książkę, jeśli jesteś:
  • liderem, który chce produktywniej zarządzać swym zespołem;
  • prezesem albo menadżerem, który dąży do zmiany dotychczasowych strategii;
  • pracownikiem, który chce kształtować rozwój swej marki;
  • osobą, która chce się nauczyć języka prawdziwych przywódców.

Prześledź pouczającą historię pewnego okrętu podwodnego i przekonaj się, jak konkretny wpływ na innych ma to, co mówisz i to, czego NIE mówisz.

Czytając tę książkę:
  • poznasz nowe techniki zezwalające na wydajny rozwój marki;
  • zrozumiesz, jak mówić do zespołu, aby uzyskać jak najwięcej korzyści;
  • dowiesz się, czym jest praca czerwona oraz praca niebieska;
  • nauczysz się kontrolować czas, zamiast go nadzorować;
  • poznasz potęgę współpracy i zaangażowania.

Czas wypłynąć na wielkie wody. Poznaj JĘZYK PRZYWÓDZTWA!

Co mówią o książce inni:David Marquet w swojej książce znakomicie obrazuje potęgę języka lidera. Na podstawie własnych doświadczeń oraz starannie wybranych analiz przypadków pokazuje równocześnie pozytywny, jak i negatywny wpływ języka lidera na morale, zaangażowanie i motywację w zespole. To kolejna inspirująca książka Davida, zachęcająca do refleksji nad sposobem prowadzenia firm i zespołów. Znakomita inspiracja dla liderów w kwestii uważności w komunikacji z pracownikami, która daje dużo prostych i funkcjonalnych wskazówek, jak ją wdrożyć.

Maciej Trybulec, były prezes Sanofi Pasteur w Polsce


To już druga książka kpt. D. Marqueta wydana w Polsce. „Zmień Kurs" było relacją kapitana okrętu, który konsekwentnie budował kompetencje i przejrzystość swych podkomendnych i stopniowo przekazywał im decyzyjność. Tym sposobem załoga, zajmująca ostatnie miejsce w rankingu, stała się w 9 miesięcy najkorzystniejszą w historii US Navy. Autor pokazał w ten sposób siłę Kultury Odpowiedzialności, która przekłada się na wymierne efekty. „Język Przywództwa" to kontynuacja opowieści Davida wzbogacona kilkuletnim doświadczeniem w pracy z biznesami na całym świecie. Od 2 lat jako partnerzy Davida pracujemy z klientami w oparciu o treści zawarte też w tej książce. To naprawdę działa! Polecam ją wszystkim poszukującym zarówno inspiracji, jak i praktycznej wiedzy, przykładów i podpowiedzi do wykorzystania od zaraz.

Sławek Błaszczak, Founder 4Results
Partner merytoryczny

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.