Menu

Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie - Kamila Kruk

Cechy produktu

  • ISBN 9788395184437 

Opis

"Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie" to NIE typowa książka do czytania, a twój osobisty przewodnik w rozwoju osobistym - zbiór zadań, w którym znajdziesz zgromadzone ćwiczenia, które pomogły autorce, jej klientom i zaproszonym gościnnie współautorom książki, lepiej poznać i zrozumieć siebie.

To książka zawierająca, aż 125 zadań może być świetną zabawą, jak i narzędziem do rozwijania siebie, gdyż niemało zadań kończy się pytaniami dającymi pole do przemyśleń i ref-lekcji.

Zatem książka "Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, aby lepiej poznać siebie" jest dla Ciebie jeśli:
  • chcesz się rozwijać;
  • chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie;
  • szukasz kreatywnego sposobu, by spędzić czas wartościowo, niebanalnie i rozwojowo;
  • zależy ci, żeby przyjrzeć się sobie i po jakimś czasie móc wrócić do mocnych ćwiczeń, aby zobaczyć swoje postępy i zachodzące zmiany, tutaj będziesz posiadać możliwość wykonania zadań i notatek w jednej książce;
  • masz dość walających się kartek z notatkami;

To warto, żebyś zainteresował się książką "Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, żeby lepiej poznać siebie"!

A jeśli pracujesz z ludźmi i poszukujesz zadań, a także ćwiczeń na swoje warsztaty, szkolenia lub prowadzony coaching, to w tej publikacji odszukasz zebrane 125 zadań, które pochodzą z wielu źródeł, zostały wytworzone poprzez Kamilę Kruk, zmienione, czasem połączone. Możesz też potraktować je jako bazę i wskazówkę, w jaki sposób można wytwarzać swoje własne zadania i wyzwania.

Gościnnie swoje propozycje zadań rozwojowych zaproponowali:

Anna Kupisz-Cichosz - inicjatorka akcji marka jest kobietą, trenerka, konsultant i doradca, właścicielka producenta Softway.

Monika Madejska - trenerka, coach, konsultant Harrison Assesments. Wiceprezes, współfundator i ekspert ds. Psychofizjologii stresu w Fundacji Slowlajf.

Joanna Rosiek - rozwija managerów i generuje zespoły w branży IT; szerzę ideę usłyszenia siebie w świecie pełnym technicznych skili, pomaga klientom docierać do sedna i skupia się na trwałych efektach.

Justyna Stępniak-Urban - doświadczona trenerka i pasjonatka rozwoju.

Michał Zwierz - kreator marek. Założyciel Moc2.pl i Grand Brand. Współtwórca kalendarza "366 dni mocy".

Małgorzata Żukowska - trenerka, coach i konsultant. Pionierka pracy coachingowej on-line. Przedsiębiorca i twórczyni marki Prosperuj jako coach, w której wspiera coachów w budowaniu ich biznesów.

O AUTORCE

Kamila Kruk - na ogół kobieta przedsiębiorcza, ponadto wydawca, redaktor naczelna, trenerka rozwoju osobistego, coach ICF, autorka książek i artykułów.

Współwłaścicielka i partner w firmie, a także wydawnictwie, w ramach których realizuje projekty łączące rozwój osobisty z biznesem. Pełni funkcję dyrektora operacyjnego, szefa redakcji i redaktor prowadzącej projekty książkowe. Mentorka autorów i trenerka self-publisherów - prowadzi kursy i konsultacje dotyczące tego, jak wydać książkę,jednocześnie przynosiła zysk, przyciągała kupujących i wzmacniała wizerunek ekspercki (www.osmmasters.pl). Swoją pasją do pisania dzieli się przez wyzwania i kursy dotyczące pisania przyciągających uwagę tekstów.

Trenerka rozwoju osobistego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i biznesem.

Coach z międzynarodową akredytacją ICF. W pracy, wykorzystuje zdobytą na studiach wiedzę z ekonomii i psychologii komunikacji społecznej.

Zafascynowana ludźmi i schematami, jakie nimi kierują. Jej zainteresowania psychologiczne koncentrują się na ogół w obszarze biznesu, a także zachowań ludzi w social mediach. Indywidualnie pracuje z osobami ambitnymi, które osiągają w życiu swoje cele, lecz na jakimś etapie utknęły lub chcą działać wydajniej. Pomaga odkrywać przepis na życie, zgodnie z hasłem: „Twoje życie - Twoja przygoda - Twój dobór".

Sama stara się żyć według tego motta, realizując swoje plany życiowe, a także biznesowe, realizując zróżnicowane pomysły i projekty osobiste i zawodowe m.in. Przez ponad pół roku podróżując po Polsce i świecie próbując życia w trybie cyfrowej nomadki, stwarzając ilustracje do swej książki czy również realizując przeróżne inicjatywy

Inicjatorka i organizatorka projektów adresowanych do kobiet m.in. Kobiecego Lublina, Kongresu pań czy autorskiego programu rozwojowego: „Kobieta z moich snów". Finalistka plebiscytu, nagrodzona III miejscem w konkursie "Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny".

poprzez ponad 2 lata była jedną z prowadzących audycję radiowej „Freeewolnie nakręceni", gdzie dzieliła się swoją wiedzą i pozytywną energią. Teraz audycje można odsłuchać na nakale YT: Freeewolnie nakręceni. Założyła i przez ponad 5 lat prowadziła ogólnopolski portal Świat Coachingu, specjalizujący się w porządkowaniu i promowaniu wiedzy na temat fachowego coachingu.

Więcej informacji: www.kamilakruk.pl


sprawdź POZOSTAŁE PUBLIKACJE KAMILI KRUK TUTAJ

Partnerami wydania są:

Akademia marki z Klasą, Fundacja Slowlajf, Portal Świat Coachingu, Portal Zmiany w życiu, Prosperuj jako coach, Softway, Usłyszsiebie.pl.

Wywiad z Kamilą Kruk o książce "Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, aby lepiej poznać siebie":

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.