Menu

Kolory, czyli prosta instrukcja obsługi człowieka - Ewa Błaszczak

Cechy produktu

  • ISBN 9788394570026 

Opis

Jakim kolorem jesteś? Jak rozpoznawać odcienie innych?

kolory to potrzebnik do życia wśród ludzi. Opowiada o kluczowych typach zachowań ludzkich, tłumaczy je i przekłada na prostą instrukcję obsługi człowieka. Jest to bezcenna wiedza poprawiająca komunikację, zezwalająca uniknąć wielu nieporozumień, rozczarowań i stresów.

Daje potężny fundament do budowania korzystnych relacji z innymi, lecz także z samym sobą. Odcienie uczą szacunku do różnorodności i akceptacji swoich słabości. Pomagają odnaleźć i rozwijać nasze naturalne talenty.

Dzięki tej książce łatwiej będzie ci podejmować decyzje odnośnie wyboru studiów, pracy, łatwiej będzie ci zadbać o radość i satysfakcję równocześnie własną jak i ludzi wokół ciebie. Kolory to także nieoceniona pomoc w biznesie - pomaga nam w rekrutacji, zarządzaniu, w budowaniu zespołów i ich zaangażowaniu, w sprzedaży, postępowości.

Co da Ci ta książka?
  • Dzięki tej książce zrozumiesz jakim typem osobowości jesteś, czyli którym kolorem (Czerwony, Zielony, Żółty czy Niebieski)
  • Poznasz podstawowy podział osobowości ludzkich i klucz do pracy z każdą z nich.
  • Zrozumiesz, dlaczego z jednymi się dogadujesz, a z innymi trochę mniej albo w ogóle;)

Czego się z niej nauczysz?
  • Nauczysz się o 4 podstawowych typach osobowości oraz dowiesz się, dlaczego pomimo 4 typów każdy z nas jest jednak inny
  • Dostaniesz solidne wskazówki jak rozpoznać kolory nowo-poznanych osób, a także dostaniesz instrukcję jak z każdym z odcieni żyć, współpracować, negocjować.

Jeśli kupisz tę książkę to:

  • Zobaczysz charakterystyczne błędy, jakie bez dwóch zdań i Ty popełniasz w komunikacji z innymi osobami i nauczysz się zapobiegać niepotrzebnym konfliktom
  • W książce autorka daje Ci proste i sprawdzone wskazówki, których możesz wykorzystać następnego dnia w każdej sytuacji pomiędzy ludzkiej - w pracy, w domu, w szkole, w restauracji - dosłownie wszędzie tam gdzie są ludzie:)
  • Książkę dedykujemy tym, którzy chcą poznać siebie i swoje zachowania, lecz są również otwarci na poznanie i zrozumienie innych podejść i zachowań ludzkich

odcienie to niesamowicie zabawny, lekko napisany poradnik z obsługi KAŻDEGO człowieka! Niezależnie czy jesteś Czerwonym wojownikiem, Żółtym gwiazdorem, Zielonym społecznikiem czy Niebieskim ekspertem - ten poradnik jest dla wszelkich i o wszystkich.

Marcin Osman o książce "kolory"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.